Terwijl een 75-jarige vrouw uit Thailand op bed lag te slapen is ze gebeten door een slang. Dit werd opgenomen op een bewakingsvideo. Op de video is te zien hoe de Python met zijn gloeiende ogen haar besluipt. Op het moment dat de vrouw tijdens haar slaap haar voet beweegt slaat de slang toe en bijt haar in haar onderbeen.
,,Ik schrok me rot en dacht dat ik een nachtmerrie had. Opeens was daar die scherpe pijn waar ik wakker van werd “, zegt de Thaise.
De vrouw is nu bang om nog in die slaapkamer te slapen. Ze bedreigde het dier feitelijk niet maar lag rustig te slapen.
Het centrum voor gevangen slangen namen de slang mee die zich had verschuilt in de badkamer. Het reptiel wordt later weer vrijgelaten in het wild.
Een python is een wurgslang en de beet van de Python is pijnlijk maar niet giftig.
Bron en filmpje: https://www.limburger.nl/
Photo: NPS
Chris Nederhorst
Mijn naam is Chris Nederhorst, oprichter van matras.info. Ik werk al 36 jaar met veel plezier in de matrassenbranche en deel hier graag mijn kennis. Mocht u nog vragen hebben, bel mij gerust! U kunt mij bereiken op 070-3387010.
Geef een reactie